Czy żałoba usprawiedliwia zakłamywanie prawdy? Gdańsk; Adamowicz

A oto kolejne zdanie na temat śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Dużo ich teraz się ukazuje, szczególnie na YouTube. Załączam go na mojej stronie, bo film jest świeży – opublikowany wczoraj, 20 stycznia br. Prezentuje odmienny pogląd niż większości polskiego społeczeństwa i dlatego też, że mówi to człowiek z Tychów, Ślązak. I przede wszystkim, że swoje poglądy opiera na Piśmie Świętym. Książka jest podniszczona, widać często jej używa. Nagranie zarejestrowała Internetowa Telewizja Tychy / ITT/ 20 stycznia 2019 r.

Tobie pozostawiam osąd. Jesteś wszak wolnym człowiekiem i masz prawo do własnego zdania, tak jak i ja. Moje zdanie niech pozostanie moje, a twoje niech też takie będzie. Może się kiedyś spotkamy, to chętnie z tobą pogawędzę. Jeżeli nie będzie innych tematów.

A oto niektóre z opinii internautów, zamieszczone pod filmem na YouTube:

Pierwszy raz słyszę media niestety propaguje to co im wygodne… bulwersujace jest to że starszy człowiek ostatnie dni tak spędził… Pomiędzy bogatymi a biednym zawsze będą różnice… Zmienił mi Pan obraz który przez te parę dni był ukazywany w tv za co dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie 😁
Witam jakże na czasie komentarz! pozdrawiam !
Zgadzam sie I podziwiam odwage . Dziekuje za prawde
Jestem z Gdanska i szokuje mnie rowniez ten falsz wylewający sie beczkami z mediow, z facebooka ,,,,Wszyscy placzą ,jaki to byl dobry czlowiek ,jaka strata….i nikt temu nie zaprzecza oprocz Ziemkiewicza,Brauna ,Miedlara i Pana. To wszystko prawda co Pan mowi ,czekac tylko na dzielenie jego relikwiami bo swietym juz jest zrobiony. Ten czlowiek ,chrzescijanin (bp Głódż) popieral KOD , LGBT ,aborcje i chcial przyjmowac islamistow. O tym najwyrazniej biskup Głódz zapomniał . Ja mam wrazenie ,ze śnię , albo zyje od tygodnia w jakims ogłupialym kraju . Juz z mezem zastanawialusmy sie ,….moze to my nie rozumiemy tego swiata … Bardzo sponiewierane to Pismo sw. u Pana ,az zazdroszczę .Widac ,ze czesto Pan w nie zagląda. Pozdrawiam. Przypomina mi Pan Piotra Szczepanika z wyglądu.
W końcu ktoś normalnie mówi prawdę! Jestem oburzony postawa „naszych” władz! Propaganda TVP jest skandaliczna! Szkoda, że i duchowni omijają Prawdę! Daleko polakom do Polski! Normalnej, dumnej Polski! Jak długo jeszcze….?