Niewidzialni chrześcijanie

Poprawność polityczna, fałszywie pojęta tolerancja, relatywizm – zabijają tożsamość chrześcijan, zdolność do odróżniania prawdy od kłamstwa, oddalają od Boga. Taka postawa wyjaławia z wiary, prowadzi do lęku przed zdrową reakcją na zło. Być chrześcijaninem – oznacza iść za Chrystusem aż po krzyż, bez kompromisów. To zadanie świeckich, ale przede wszystkim – kapłanów.

Jakim jesteś chrześcijaninem? Jaka jest twoja tożsamość – pyta ks. Piotr Glas w nauce wygłoszonej w parafii pw. Krwi Chrystusa w Wiedniu, 29 czerwca 2019 r.

Komentarze na YouTube (niektóre ):

Panie BOŻE miej w opiece księdza Piotra. Wspieraj i otaczaj Go swoimi Łaskami. Swiety czlowiek na dzisiejsze czasy…Szkoda, że została wycięta modlitwa na początku. My, którzy słuchamy księdza Piotra przez Internet chcielibyśmy uczestniczyć w tych spotkaniach w całości. Niech Bóg błogosławi księdzu Piotrowi.Dobrze że jesteś ks. Piotrze, bo nadajesz na tych samych falach co ja. Bóg zapłać Niewolnik Niepokalanej.O Boże co za krzepiące słowa. Dziekujemy. Potrzebujemy ich w tych czasach zamętu jak czystej wody….Matko Boża prowadz nas do NIEBA.Amen