Siódmy wnuk…

… właśnie mi się dziś urodził. To Karol, czwarte dziecko Marty, mojej starszej córki, która ma 39 lat i jest doktorem habilitowanym na UŚ-u. Cieszymy się wszyscy, ciesz się z nami i ty.

Urodziłem się w siódmym miesiącu, moja żona także. Ślub wzięliśmy 17 września roku 1977. Pracowałem w Szkole Podstawowej nr 7 w Dębieńsku Starym, moja żona w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 7 w Knurowie.

Siódmy wnuk – to znak czasu.

 Cyfra „7” –  rezonuje z wibracjami i energiami „Zbiorowej Świadomości”, wiarą i duchowością, duchowym przebudzeniem i świadomością, duchowym oświeceniem, duchową akceptacją i rozwojem, mistycyzmem, intuicją i wewnętrzną wiedzą, wewnętrzną mądrością, zdolnościami psychicznymi, ezoterycznymi, wewnętrzną jaźnią, głęboką kontemplacją, ekscentrycznością, religią, zrozumieniem innych; jest to naturalne uzdrawianie, tajemnica, mit, rytuał, pokój, równowaga, emocje i uczucia, wewnętrzna siła, wytrzymałość i wytrwałość, zdolność do znoszenia trudów, to także samotność, czasami izolacja, dalekowzroczność, niezależność i indywidualizmu, manifestowania w czasie i przestrzeni, szczęście, analiza mentalna, filozofia, techniczność, badania naukowe, nauka, alchemia, geniusz, bystry umysł, wyspecjalizowanie się w jakiejś dziedzinie, wynalazca, determinacja, słowo pisane, logika, rozeznanie i rozróżnianie, poszukiwanie wiedzy, ewolucja, stabilność, umiejętność wyznaczania granic, ukończenie, wyrafinowanie, stoicyzm, cisza, doskonałość, czystość, godność, asceta, dyscyplina, przyszłość czasów.

Anioł liczby 7 opowiada o korzystnym dla ciebie czasie, w którym pokonasz przeszkody i osiągniesz sukces. Aniołowie są zadowoleni z twoich wyborów życiowych i mówią ci, że jesteś na właściwej drodze. Zachęcają cię, abyś kontynuował swoją pracę, którą rozpocząłeś, gdyż z powodzeniem wypełniasz cel swojej duszy i misje życiową Anioły są przy tobie i wspierają cię na każdym kroku. Pozytywne rzeczy przepłyną swobodnie do ciebie, a to pomoże ci w twojej drodze – podróży..

Anioł cyfry 7 sugeruje, że patrzysz na dalszy rozwój osobistej duchowości i zachęcasz innych do tego samego. Mówi także o uczeniu się nowych umiejętności, w słuchaniu się we własne wnętrze – czerpać wiedzę, aby dalej rozwijać się i rozwijać na wszystkich poziomach. Masz ważną misję duszy i cel życia, który obejmuje komunikację, nauczanie i uzdrawianie innych oraz służenie ludzkości w sposób, który najbardziej ci odpowiada. Anioły zachęcają do dawania pozytywnego przykładu innym i inspirowania ludzi do poszukiwania własnej pasji i celu w życiu.

Anioł numer 7 zachęca również do podjęcia duchowej praktyki, zawodu czy usług dla innych istot, opartych na miłości twojego serca. Przekazuj i dziel się tym, co otrzymałeś w darze. Po to, zostałeś obdarowany pięknymi talentami.