… do Warszawy, mości panowie, do Warszawy… !

Tak . Wielka demonstracja w W-wie jest wskazana ..ale i w innych miastach , jeśli ludziska poprą pomysł. I to ma być -taka demonstracja aby BBC i CNN-ny a w szczególności „caitungi” od gazrury i Nowyj komesant..ją zauważyły.
Ostatecznie nie chodzi o „skórę” PiS-u ale o POLSKĘ o każdego z nas i o walkę pokoleń , tak obficie zroszoną POLSKĄ KRWIĄ..
Niech mi wreszcie przestana pisać PRAWDĘ o : zmasowanym ataku SOROSA (!!!!) GAZRURY i wrogich nam od wieków NIEMIEC (!!!!) które szwabią jak zwykle jak na szwabów i iberalesów przystało. >>>Chcesz być oszukanym -zadaj się z Niemcem!!!!!!<<
Niech mi nie piszą o Schetynach, Kijowskich czy innych Petru -o tej całej błazenadzie GANGSTERÓW z „Gangu Olsena ” wyciągniętych ..
Niech nie piszą ..NIECH WIEDZĄ -niech wiedzą, że to nie bajka i nie po raz pierwszy ale będzie tak ZAWSZE!!!
kiedykolwiek rząd uczyni jakąś reformę -ZAWSZE- i przed podjęciem tematu ..ZAPOWIEDŹ PREMIERA , czy prezydenta..o mających nastąpić reformach i DYSKUSJA przed nimi w mediach.
Po liczbie oszukanych na ulicy -widać , że problem komunikacji jest niesprawny.. To prawda,że naprzeciw stoją NAJLEPSI światowi specjaliści od wojny psychologicznej i dezinformacji.A to wymaga wsparcia USA bo Waszyngton ma TE SAME PROBLEMY..choć , może o nich jeszcze nie wie..
Polska ma wykształcić SPECJALISTÓW -LEPSZYCH od tych jakimi nasz wróg dysponuje..
MARSZ w obronie POLSKI a nie PiS-u choć to to samo jest dobrym pomysłem a WIELKI marsz w obronie Polski -jest jeszcze lepszym pomysłem. Zatem , nie licytujmy się na animozje ale WSZYSCY i WSZYSCY do Warszawy..